حق انتخاب قیمت توسط مشتری با افزونه Name Your Price

مقاله “حق انتخاب قیمت توسط مشتری با افزونه YITH WooCommerce Name Your Price” به معرفی یکی از افزونه های ووکامرس می پردازد :

اگر شما هم مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید، حتما می دانید که به طور معمول ما محصولاتی را در فروشگاه اینترنتی خود با قیمت های مختلف قرار می دهیم تا مشتریان طبق علایق خود و با توجه به قیمتی که در نظر گرفته ایم، محصول را خریداری کنند. اما امکانی در ووکامرس وجود دارد که می توان با استفاده از آن به مشتری اجازه دهید تا خود قیمتی را که می تواند متقبل شود، وارد کند! این کار به نظر غیر منطقی می رسد زیرا حتما می گویید، مسلما مشتری قیمتی را وارد می کند که پایین تر از قیمت محصولات ماست و این یعنی ضرر! بله درست است. اما استفاده از این روش نیز بسیار کاربردی است. پس چطور می توان چنین امکانی را برای جلب نظر کاربر و مشتری در اختیار او گذاشت و در عین حال ضرر نکرد؟
ما می توانیم به گونه ای حرفه ای و کاربر پسند این فعالیت را اجرا کنیم. مثلا با توجه به فعالیت فروشگاه محصولاتی که تقریبا قیمت پایینی دارند را در فروشگاه بگذارید و فیلد مشخص کردن قیمت را برای مشتری در نظر بگیرید تا مشتری قیمت مورد نظر خود را وارد کرده و محصول را خریداری نماید. مثلا یک فایل متنی، یک آلبوم موزیک و …
در اینصورت می توانید نظر مشتریان خود را بسیار جلب کرده و مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه خود بکشانید. البته می توانید فقط برای مدت محدودی و در بازه های زمانی خاصی این کار را انجام دهید.
حال در این پست می خواهیم شما را با افزونه ای دیگر از سریافزونه های YITH آشنا کنیم که می تواند حق انتخاب قیمت مورد نظر توسط مشتری را به مشتری بدهد.

معرفی و آموزش افزونه YITH WooCommerce Name Your Price

در واقع این افزونه در صفحه ی محصول مورد نظر شما در فروشگاه؛ فیلدی را در اختیار مشتری قرار می دهد که می تواند قیمت مورد نظر خود را وارد کند.

برای شروع به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی از منوی YITH Plugins  گزینه ای با عنوان قیمت مورد نظر مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات منتقل خواهید شد. تنظیمات این افزونه دارای دو بخش رایگان و غیر رایگان می باشد که ما در این پست طبق معمول تنها به بخش رایگان آن می پردازیم.

تنظیمات اصلی

yith-woocommerce-name-your-price-1

“نام فیلد تعیین قیمت” متن دکمه: شما به کمک این گزینه می توانید متنی برای این فیلد مشخص کنید و در واقع آن را فعال نمایید.
پس از تعیین متن تنظیمات خود را ذخیره کرده و به بخش صفحه ی ویرایش یک محصول بروید.

در قسمت اطلاعات محصول گزینه ای با عنوان name your price موجود است که با علامت زدن این گزینه افزونه برای محصول فعال خواهد شد.

yith-woocommerce-name-your-price-2

در واقع با فعال کردن این گزینه تمامی بخش های قیمت برای محصول غیر فعال می شوند و این افزونه به مشتری امکان وارد کردن قیمت می دهد. حال محصول را بروز رسانی کرده و به سراغ صفحه ی محصول می رویم تا نتیجه را مشاهده کنیم.

yith-woocommerce-name-your-price-3

صفحه افزونه YITH WooCommerce Name Your Price در مخزن وردپرس

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

دانشجو در رشته کامپیوتر نرم افزار و همچنین طراح و برنامه نویس وب و اندروید

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • instagram
 • pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *