غیر فعال کردن نظرات در وردپرس توسط افزونه One Click Close Comments

گاهی اوقات نویسنده ای در سایت خود قسمت ها یا صفحه هایی می سازد که نیاز به دیدگاه  ندارد و نمی خواهد که نظر گذاری برای آن صفحه از سایتش فعال باشد ، ولی وردپرس به طور اتوماتیک برای صفحه هایی که ساخته می شوند یعنی پست ها و محصولات، این قابلیت را فعال می کند.

در این پست افزونه ای را معرفی می کنیم که به راحتی دیدگاه ها را به صورت دستی غیر فعال کنید.

افزونه One Click Close Comments افزونه ساده و در عین حال کار آمدی است که با استفاده از آن ، می توانید کامنت گذاری برای پست ها ، برگه ها و همین طور محصولات وردپرس را غیر فعال کنید.

ویژگی های این افزونه عبارتند از :

۱- شما می توانید نظرات هر پست یا برگه ای را که مورد نظر داشتید غیر فعال کنید ولی برگه ها و پست های دیگر بدون تغییر باقی می مانند.

۲- با غیر فعال کردن قسمت نظر گذاری مربوط به یک پست یا برگه دیدگاه هایی که قبلا در آن صفحه گذاشته شده بودند باقی می مانند و فقط از گذاشتن دیدگاه جدید جلوگیری می شود.

close-one-post-comments-wordpress

آموزش استفاده از افزونه One Click Close Comments :

افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و‌ نصب کنید. سپس آنرا فعال کنید.

بعد از فعال کردن، کنار هریک از پست ها و محصولات و برگه های شما یک دایره سبز رنگ بوجود می آید ( با این معنی که نظر گذاری برای این بخش فعال است ) که با کلیک بر روی آن و قرمز شدن آن ( با این معنی که نظرات دیگر برای آن بخش فعال نیستند) کامنت های مربوط به آن پست غیر فعال می شوند.

دانلود افزونه One Click Close Comments از مخزن وردپرس

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

وردپرس فقط یک سیستم مدیریت محتوا نیست و ردپرس یک دنیای بی حد و مرز برای وب مستر هاست. دنیایی که خیلی ها داخل آن پا گذاشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *