پوسته حرفه ای و چند منظوره راز

پوسته حرفه ای و چند منظوره راز یک قالب های سبک و در عین حال حرفه ای وردپرس است که به شما امکان ایجاد یک وب سایت واکنش گرا و حرفه ای را می دهد و پنل تنظیمات پیشرفته این پوسته نیز مدیریت همه جوانب وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد!

راز واکنش گرا بوده و از تکنولوژی های روز دنیا از جمله HTML5 و CSS3 بهره می برد.

پوسته راز از ووکامروس و وردپرس چندکاربره نیز پشتیبانی کرده و قابلیت های خاصی برای وب سایت های فروشگاهی نیز ارائه می دهد.

در صفحه اصلی سایت، بخش سربرگ با امکان درج متن یا نماد شما و همچنین آیکون شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس به چشم می خورد.

پس از آن نیز اسلایدر ی قرار دارد که امکان مدیریت آن به سادگی در بخش شخصی سازی پوسته فراهم شده است.

برای وب سایت های رسمی و شرکتی، بخش های معرفی خدمات و نمونه کار ها نیز در نظر گرفته شده تا نیازی به هیچ افزونه مجزایی نباشد.

در پایین صفحه نیز آخرین نوشته های وب سایت با افکتی بسیار زیبا به نمایش در آمده و جلوه ای خاص و حرفه ای به وب سایتتان می بخشند.

در بخش انتهایی صفحه نیز پانوشت سایت قرار دارد که امکان درج ۴ ابزارک، اطلاعات کپی رایت سایت و همچنین ایکون شبکه های اجتماعی را داراست.

بخش شخصی سازی پوسته که شامل تمامی تنظیمات پوسته است به شما این امکان را می دهد که تغییرات دلخواهتان را در پوسته ایجاد کرده و همان لحظه نتایج تغییرات را مشاهده کنید!

پوسته راز انتخابی مناسب برای وب سایت های شرکتی، حرفه ای، شخصی، نمونه کار و حتی وبلاگی است که با انعطاف پذیری بالا قادر به برآورده کردن خواسته های شماست.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

یک طراح جوان وب ...

۲ نظرات در حال حاضر

  1. این قالب رایگانه یا خریدنی چرا لینک خرید یا دانلود نیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.