یکی از مشکلاتی که کاربران برای خرید اینترنتی از یک فروشگاه با آن مواجه اند، عدم اعتماد به نوع محصول است.

خیلی از آنها ترجیح می دهند کالایی را خریداری کنند که از کیفیت و مرغوبیت آن اطلاع کافی داشته باشند.

یکی از روش هایی که به محصولات شما اعتبار می بخشد، استفاده از برند های محبوب و مشهور برای کالاهای موجود در فروشگاه شماست.

وقتی مشتری ها آیکون برند معروفی را ببینند، اعتمادشان نسبت به آن محصول بیشتر می شود ، درنتیجه سود و فروش بیشتری خواهید داشت.

برای آموزش چگونگی درج برند برای محصولات فروشگاهتان،  با ما همراه باشید.

woocommerce-brand-add-on-hamyarwp-6

پیشنهاد ما به شما استفاده از افزونه ی ووکامرسی YITH WooCommerce Brands Add-On است تا برند هایی که در فروشگاه اینترنتی موجود است را اضافه کنید و سپس در انتهای هر محصول آن را نمایش دهید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه، از زیر منوی yith plugins گزینه ی Brands مشاهده می شود که مخصوص این افزونه می باشد. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات دسترسی خواهیم داشت.

settings--1

در این قسمت شما می توانید نوشته ی برچسب را برای برند ها در صفحه ی محصول وارد کنید. این قسمت به صورت پیش فرض به زبان انگلیسی است اما شما می توانید آن را مانند تصویر به فارسی تبدیل کنید.

brands-

با ورود به این بخش میتوانید برند های موجود را وارد نمایید.

add-new-brand-

قسمت اضافه کردن برند ها مشابه محیط افزودن دسته ها می باشد. شما در اینجا به راحتی نام و نامک برند را وارد می کنید و سپس در قسمت انتهایی تصویر برند یا همان لوگو را بارگذاری می کنید.

add-brands-p

به قسمت  ویرایشگر محصول مورد نظر بروید و از آنجا برندهای دلخواه برای آن اضافه  کنید.با تیک زدن هر برند می توانید آن را به هر محصول اختصاص دهید.

برای دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

از اینکه در این آموزش با ما همراه بودید سپاسگزاریم.