بهترین افزونه های رایگان مدیریت تبلیغات وردپرس

یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین راه های کسب درآمد از سایت ، درآمدزایی توسط تبلیغات می باشد . اگر شما هم مایل به ایجاد محلی برای بنر های تبلیغاتی و فروش آنها در سایتتان می باشید، با ما در معرفی بهترین افزونه های رایگان مدیریت تبلیغات وردپرس این نوشته همراه باشید.

 1. Advanced Advertising System

از بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات برای سایتتان می باشد. می توانید با این افزونه برای جایگاه های مختلف تبلیغاتی سایتتان قیمت های دلخواه تعیین کنید ، برای بنرهای تبلیغاتی عکس هایی را که مایلید آپلود کرده و برای نمایش آن ها مدت زمان مشخصی را تعیین نمایید .با استفاده از این افزونه کنترل کاملی روی تبلیغات سایتتان می توانید داشته باشید .

می توانید جایگاه های تبلیغاتی را با استفاده از یک کد کوتاه در جایی از پوسته سایتتان که فکر می کنید بهترین نما را دارد ، مشخص کنید . ممکن است برای اولین بار پس از نصب ، کار با افزونه کمی سخت به نظر رسد اما درکل استفاده از آن بسیار آسان است و جای نگرانی ندارد .

advertising

 1. Advanced Ads

با استفاده از این افزونه می توانید از جایگاه های دلخواهتان برای تبلیغات استفاده کنید و یا تبلیغات را در صفحه ای جداگانه نمایش دهید. می توانید تبلیغات را به صورت چرخشی نمایش داد و برای آنها زمانبندی و تاریخ انقضا تعریف کنید.

تبلیغات می توانند در تمام صفحات سایت یا فقط در صفحات یا مطالبی خاص به نمایش درآیند . همچنین میت وان از تبلیغات فقط در مطالبی که دارای برچسب خاصی می باشند نیز استفاده کرد. راستی دوست دارید تبلیغات را چه کسانی ببینند ؟ تمام بازدیدکنندگان یا اعضای سایت ؟ انتخاب با شماست .

Advanced ads

 1. Corner Ad

کاربرد این افزونه کاملا از نامش پیداست. اگر می خواهید تبلیغات فضای زیادی را از سایتتان اشغال نکنند با نصب این افزونه می توانید تبلیغات را درسایزهای کوچک در گوشه ای از سایتتان به نمایش درآورید . هنگامی که نشانگر موس بر روی تبلیغ مورد نظر قرار گیرد ، میتوان آن را در سایز کامل مشاهده کرد که از قابلیت های جالب افزونه به شمار می رود .

از دیگر قابلیت های افزونه می توان به استفاده از افکت های متنوع ، انتخاب رنگ زمینه دلخواه برای تبلیغات و زمانبندی مدت نمایش تبلیغات اشاره کرد.

Corner ad

 1. WordPress Ad Widget

اگر به افزونه ای حرفه ای نیاز ندارید و دنبال افزونه ای بدون امکاناتی خاص و صرفا نمایش تبلیغات به ساده ترین روش می باشید ، این افزونه را پیشنهاد می کنیم .

استفاده از این افزونه با توجه به پیچیده نبودن و امکانات کم آن راحت تر از دیگر افزونه هاست . پس از نصب کافی است به نوار ابزارها بروید ، عکسی برای تبلیغتان آپلود کنید و لینک مربوطه را به آن اضافه کنید . به همین راحتی در کمتر از دو دقیقه تبلیغ مورد نظرتان را اضافه خواهید کرد .

Wp ad widget

 1. Meks Easy Ads Widget

افزونه ای دیگر که فرآیند نصب و استفاده از آن فوق العاده آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد .  با استفاده از این افزونه می توانید بنرهای تبلیغاتی را بدون نیاز به کد نویسی در کنار یکدیگر قرار دهید ، بنابراین می توانید از تبلیغات بیشتری را در ستون های کناری سایتتان استفاده کنید .

این افزونه فقط امکانات پایه نظیر تبلیغات چرخشی و استفاده از اندازه دلخواه را در اختیارتان می گذارد .

Meks easy

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *