افزونه های ایجاد پست تایپ‌های سفارشی در وردپرس

پست تایپ‌ سفارشی چیست؟

پست تایپ های سفارشی روشی ساده برای جدا کردن محتوا و طبقه بندی آن ها در وردپرس است. به عبارتی با این کار ناحیه جداگانه ای برای هریک از پست تایپ ها ایجاد می شود که کار مدیریت آنها را برای مدیر سایت ساده‌تر می کند. البته کاربرد پست تایپ فقط در این موضوع نیست و از آنها می توان برای افزودن مطالبی که نیاز به ساختار متفاوت دارند استفاده کرد.

افزونه های ایجاد پست تایپ

قبلا در خصوص ایجاد نوع نوشته سفارشی از طریق کدنویسی آموزش داده شده است. روش کدنویسی برای توسعه دهندگان و طراحان روش مناسبی است اما سایر افراد که چنین تخصصی را ندارند، قطعا به سراغ راه حل آسان‌تر خواهند بود؛ و چه راه حلی بهتر از افزونه‌ها!؟

PODS

این افزونه به شما کمک می کند که بتوانید پست تایپ های سفارشی مورد نیاز خود را از طریق پنل وردپرس ایجاد کنید. در کنار این که می توانید پست تایپ سفارشی ایجاد کنید، این امکان وجود دارد که برای پست تایپ های موجود در وردپرس (نوشته ها، برگه‌ها و…) نیز فیلدهای سفارشی ایجاد کنید.

Toolset Types

این افزونه به شما کمک می کند تا ناحیه مدیریتی وردپرس را با ایجاد پست تایپ و طبقه بندی ها سفارشی کنید و البته به خروجی کار یک استایل ظاهری نیز اختصاص دهید. این افزونه رابط کاربری ساده ای دارد که کار با آن را برای کاربران راحت کرده است.

Custom Post Type UI

این افزونه با داشتن ۶۰۰,۰۰۰ نسخه نصب فعال در مقایسه با دو افزونه قبلی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و دلیل این موضوع را می توان در قدرت این افزونه دانست. به عبارتی این افزونه تمام نیازهای شما برای ایجاد انواع پست تایپ های سفارشی را برطرف خواهد کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

از زمانی که اولین سایت خودم رو با وردپرس راه اندازی کردم به این سیستم مدیریت محتوا علاقه مند شدم و برای راه اندازی اکثر سایت ها از اون استفاده کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.