معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش سوم

  • توسط سیده حکیمه سیدی
  • ۲ سال پیش
  • ۰
معرفی 25 افزونه ضد اسپم در وردپرس - بخش سوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش اول

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش دوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش سوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش چهارم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش پنجم

۱۱. افزونهCleanTalk Spam Protection

این افزونه تمام ربات ها از فرم های سایت تان بلاک می کند. این افزونه اسپم های دستی را مسدود نمی کند.اما از آن جایی که بسیاری از اسپم ها توسط ربات ها ارسال می شوند، شما باید کاهش عظیمی را در اسپم هایی که ایجاد شده است ببینید.

همچنین در این افزونه یک فایروال گنجانده شده است تا از حملات DDoSوXML-RPC جلوگیری کند.این افزونه سایت شما را اسکن می کند تا اسپم را از سایت تان خارج کند.

257

۱۲.افزونه Batch Comment Spam Deletion

این افزونه به جای پاک کردن تمام کامنت ها در صف اسپم، از دکمه ی “خالی کردن اسپم “در کامنت استفاده می کنید. همچنین کمک می کند تا سایت شما سرریز نشود به ویژه اگر قرار باشد کامنت ۱۰۰۰ نفر را حذف کنید. قبل از این که از این افزونه در سایت استفاده کنید آن را به طور کامل تست کنید چون هر سال به روز رسانی نمی شود.

265

۱۳. افزونه Antispam Bee

این افزونه یکی از محبوب ترین گزینه ها برای کاهش کامنت و اسپم می باشد. این افزونه از CAPTCHA برای تجربه ی کاربر بهتر استفاده نمی کند. آمار اسپم شدن یا نشدن در ۳۰ روز گذشته شامل به روزرسانی روزانه نرخ تشخیص اسپم، نظرات مسدود و اسپم شده و… را نشان می دهد.

این افزونه بدون این که اطلاعات را ذخیره کند از اطلاعات شخصی شما حفاظت می کند.فرم نظرات چک کردن اسپم در صورتی که تمایل داشته باشید در صفحات آرشیو قرار می دهد.

267

۱۴. افزونهSimple Comments

افزونه Simple Comments یک افزونه ی پریمیوم است که از سایت شما در برابر حملات XML-RPC, DDoS, XSS , CSR محافظت می کند. همچنین از اسکرپیت شدن و هک شدن سئو جلوگیری می کند.

این افزونه بر تمام فرم های سایتتان از صفحه ی ورود و ثبت نام گرفته تا نظرات و فرم تماس نظارت می کند. نظرات اسپم ایجاد شده توسط ربات ها بلافاصله مسدود می شود. بنابراین شما لازم نیست نگران به هم ریختن ظاهر پایگاه داده تان باشید. این یک گزینه عالی است، به خصوص اگر شما نیاز به یک افزونه ای داشته باشید که بسیاری از ویژگی های ضد اسپم شما را مدیریت کند.

345

۱۵.افزونه WP-SpamFree Anti-Spam

این افزونه  ربات هایی که اسپم ارسال می کنند را بلاک می کند. این افزونه شامل یک فرم تماسجهت ممانعت از اسپم شدن سایت شما استفاده می کند. استفاده از این افزونه ساده و آسان است و به راحتی نصب می شود.

268

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

" یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید." رسالت من و تمامی همکارانم در سایت راهنمای وردپرس ارایه مطالب جدید درباره ی وردپرس هست. به امید موفقیت تک تک شما دوستان عزیز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *