معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش دوم

  • توسط سیده حکیمه سیدی
  • ۵ سال پیش
  • ۰
معرفی 25 افزونه ضد اسپم در وردپرس - بخش دوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش اول

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش دوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش سوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش چهارم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش پنجم

۶. افزونهSpamPot

این افزونه شبیه WordPress Zero Spam کار می کند؛ به جز این که برای ثبت نام و صفحات ورود به سیستم طراحی شده است.

افزونه وقتی نصب شد تنها ربات ها می توانند بخوانند. از آن جایی که ربات ها برای پر کردن فرم ها در زمینه های مورد نیاز هستند، آن ها با پر کردن زمینه ی مخفیبلافاصله مسدود خواهند شد.

این بدین معنی است که کاربران شما زمینه ی CAPTCHA را ایجاد می کنند تا آن ها  راحت تر و آسان تر از سایتشان استفاده کنند. این افزونه به طور رایگان و بدون هیچ  تنظیمات اضافی نصب می شود.

251

۷. افزونهNoSpamNX

این افزونه نظرات اسپم را، با کمک زمینه ای ایجاد می کند که تنها ربات ها می توانند بخوانند. این افزونه CAPTCHA یا ورودی مبتنی بر کاربر را, برای بهتر شدن تجربه ی کاربری استفاده نمی کند.

برخلاف افزونه یWordPress Zero Spam این افزونه از جاوا اسکرپیت استفاده نمی کند؛ بدین معنی که احتمال زیاد با تمامی مرورگرها سازگاری دارد. اگر افزونه های دیگر کار نمی کنند این افزونه جایگزین عالی برای سایت شماست.تنها شرط این افزونه این است که comments.php را به درون  comment_form. بارگذاری کنید. حتی اگر یکی از مزایا افزایش سازگاری است. شما این افزونه را قبل از اینکه به سایت اضافه کنید به طور کامل تست کنید.

253

۸.افزونه Simplest Comment Spam Catcher

این افزونه یکی دیگر از افزونه ها برای کاهش کامنت های اسپم است.افزونه فیلد  مخفی را اضافه می کند تا ربات ها آن را بخوانند. ساده ترین اسپم کننده نظرات است. این افزونه ممکن است دقیقا آن چیزی که می خواهید نباشد ولی جایگزین خوبی است.

254

۹. افزونه Stop Spammers Spam Protection

اگر شما در حال جستجوی برای یک افزونه هستید که فرم های زیادی را اسپم کند، این افزونه، گزینه خوبی است که می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد. این افزونه در حالی که شما تلاشتان را برای ورود می کنید، نظرات را بلاک می کند و صفحه ی ثبت نام را اسپم می کند.

این مورد از ویژگی های رایج در افزونه ها نیست. کاربران شانس دوم برای ارسال نظرات یا ثبت نام دارند در حالی که افزونه اسپم تشخیص داده است. این زمانی است که CAPTCHA  در فرم دوم ظاهر می شود در غیر این صورت ظاهر نمی شود.

255

۱۰.افزونهFV Antispam

این افزونه مکمل عالی برای افزونه ی Akismet است.تمام اسپم های ظاهر شده را از سایت شما حذف می کند. به نظر می رسد مرتب کردن از طریق صف اسپم برای کامنت های ایجاد شده آسان تر است. به هیچ تنظیمات اضافی نیاز ندارد و نصب آن آسان است.

256

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

" یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید." رسالت من و تمامی همکارانم در سایت راهنمای وردپرس ارایه مطالب جدید درباره ی وردپرس هست. به امید موفقیت تک تک شما دوستان عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *