معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش اول

  • توسط سیده حکیمه سیدی
  • ۵ سال پیش
  • ۲
معرفی 25 افزونه ضد اسپم در وردپرس - بخش اول

اگر شما سایت وردپرس دارید باید بدانید متاسفانه هک یک واقعیت انکار نشدنی است. از آن جایی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس محبوب است؛ به همین دلیل بیشتر از هر پلتفرم دیگری، در معرض هکرهای زیادی قرار دارد.

خوشبختانه افزونه های باکیفیت زیادی در دسترس هستند تا از اسپم شدن وردپرس جلوگیری کند. در ادامه افزونه هایی را معرفی خواهیم کرد که شما می توانید هر کدام یا ترکیب آن ها را به عنوان یک استراتژی هرزنامه وردپرس استفاده کنید.

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش اول

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش دوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش سوم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش چهارم

معرفی ۲۵ افزونه ضد اسپم در وردپرس – بخش پنجم

۱- افزونهAkismet

به شما کمک می کند تا  با کامنت و نظرات اسپم مقابله کنید و آن ها را ثبت نکنید. این افزونه محبوب ترین افزونه ای است که رایگان می باشد که به صورت پیش فرض در تمامی سایت های وردپرس نصب شده است. همچنین یک اشتراک بین سایت های تجاری است. شما نیاز به وارد کردن کلیدAPI برای استفاده از این افزونه دارید.

236

۲- افزونهAnti-splog 

این افزونه مانع از اسپم شدن وبلاگ ها و سایت ها از روی شبکه ی وردپرس می شود. این در حالی است که شما همیشه این افزونه را فعال نگه دارید. این افزونه با استفاده از کپچا (reCAPTCHA) جلوی هر گونه اسپم را می گیرد.

در بالای تنظیم فرم ثبت نام ، صفحه ی ثبت نام هر  ۲۴ ساعت تغییر می کند تا از اسپم شدن جلوگیری کند. اما کاربران منظم به تغییرات انجام شده توجه نمی کنند.این افزونه بخشی از امنیت سایت شما را تضمین می کند. این افزونه همچنین سایت شما را اسکن می کند تا خطایی پیدا کند و بلافاصله بعد از کشف آن سایت را تعطیل می کند.

239

۳- افزونهWP-SpamShield

این افزونه نظرات سایت شما، ثبت نام  و انواع محبوب ترین فرم های تماس و فرم بااهمیت را چک می کند.آن از CAPTCHA برای اسپم کردن فیلتراستفاده نمی کند و آن کاربر پسند است.قبل از اینکه لیست اسپم ها را نشان دهد این افزونه می تواند اسپم را بلاک کند.

240

۴-افزونه Spam Comments Cleaner

این افزونه کامنت ها و نظرات اسپم شما طبق یک برنامه ی طراحی شده حذف می کند. به جای دستی تمیز کردن و پاک کردن صف اسپم، می تواند این افزونه را نصب و فعال کنید.

شما می توانید مجموعه ی اسپ ها را به طور منظم از یک بار در ساعت تا یک بار در ماه حذف کنید. این یک راه مناسب برای به روز رسانی خودکار سایت شما می باشد.

241

۵- افزونهWordPress Zero Spam

به جای تکیه بر بازدیدکنندگان برای اثبات کاربران واقعی با CAPTCHA   این افزونه کمک می کند تا کاربران تجربه کاربری بهتری لذت ببرند. از آن جایی که ربات ها  فیلد اضافی را پر می کنند تا تمام الزامات یک فرم انجام شود.این افزونه بلوک ثبت نام را اسپم می کند .

250

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

" یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید." رسالت من و تمامی همکارانم در سایت راهنمای وردپرس ارایه مطالب جدید درباره ی وردپرس هست. به امید موفقیت تک تک شما دوستان عزیز.

۲ نظرات در حال حاضر

  1. نوشتین ۲۵ افزونه پس بقیه کو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *