اگر پوسته و یا افزونه ای را تهیه کرده اید که دارای زبان فارسی نیست و می خواهید خودتان آن را ترجمه کنید، می توانید از افزونه هایی که در ادامه معرفی شده اند استفاده کنید تا سرعت کارتان افزایش یابد.

 

GOOGLE WEBSITE TRANSLATOR

سرویس مترجم گوگل ساده ترین ابزار برای ترجمه سریع است. این افزونه به شما کمک می کند تا سایت خود را به ۹۰ زبان ترجمه کنید که زبان فارسی نیزی یکی از آنها می باشد. کار با این افزونه ساده بوده و کافیست زبان مورد نظر خود را از فهرست آبشاری افزونه انتخاب کرده و دکمه ترجمه را کلیک کنید.البته اگر می خواهید که این افزونه سرعت سایت را کم نکند؛ می توانید آن را به عنوان یک ابزار به ستون کناری وب سایت خود اضافه کنید.

 

LOCO TRANSLATE

افزونه ای قدرتمند و بسیار مناسب برای ترجمه پوسته ها و افزونه های وردپرسی است که می توانید از آن بر روی سایت خود استفاده کنید. با استفاده از این افزونه قادر هستید که از داخل پنل مدیریت وردپرس برای پوسته ها و افزونه ها فایل زبان ایجاد کرده و سپس با استفاده از ابزار مترجم داخلی افزونه کلمات استفاده شده را به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید. تمامی کارها از طریق همان مرورگر و پنل مدیریت وردپرس صورت خواهد گرفت و کار با افزونه نیز ساده  می باشد.

 

GENESIS TRANSLATIONS

این افزونه بر پایه فریم ورک GENESIS ایجاد شده است.  با استفاده از این افزونه می توانید فریم ورک اشاره شده را به یکی از زبان های موجود ترجمه کنید. در واقع GENESIS فریم ورکی است که در طراحی برخی از پوسته های وردپرسی استفاده می شود.