سلام به کاربران و همراهان راهنمای وردپرس. امروز هم با شما هستیم با معرفی بهترین افزونه های کپچای وردپرس

 

افزونه Captcha by BestWebSoft

این افزونه واقعا از نظر امنیتی حرف اول را می زند و تاجای ممکن قابلیت شخصی سازی نوع کد امنیتی رو دارد. به عنوان مثال شما می توانید مشخص کنید که می خواهید غیر از عدد از حروف و عکس هم استفاده شود یا خیر. یا مثلا می توانید آی پی هایی رو در لیست سفید قرار دهید که با این کار این اشخاص می توانند بدون کد امنیتی نظر بگذارند یا وارد سایت شوند یا ….

همچنین با این افزونه می توانید مشخص کنید که چه زمانی کد امنیتی نمایش داده شود( در صفحه لاگین یا کامنت ها و… )

Untitled876543

صفحه افزونه

 

افزونه NO CAPTCHA reCAPTCHA

این افزونه واقعا فوق العاده است و به تازگی با آن آشنا شدیم! این افزونه فوق حرفه ای ربات های اسپمر را شناسایی می کند و اجازه کامنت گذاری یا ورود به هر بخش که شما در تنظیماتش تایین کنید را نمی دهد ! یکی دیگر از خوبی های این افزونه سازگاری با افزونه فرم تماس است! یعنی شما می توانید شورت کدی که افزونه به شما می دهد را درون فرم تماس خود بگذارید تا کپچا برای فرم تماس شما فعال شود! NO CAPTCHA reCAPTCHA

صفحه افزونه

 

 

افزونه حرفه ای Advanced NO CAPTCHA reCAPTCHA

همان طور که از نام افزونه مشخص است نسخه جدید تر و حرفه ای تر افزونه NO CAPTCHA re CAPTCHA است ولی ضعفی این افزونه دارد این است که برخی قالب ها از این افزونه پشتیبانی نمیکنند. بنابراین اگر قالبی این افزونه را پشتیبانی نکرد اجبارا باید افزونه NO CAPTCHA re CAPTCHA نصب شود ولی اگر قالبی دارید که این افزونه را پشتیبانی می کند حتما این کپچا را نصب کنید !

Advanced NO CAPTCHA reCAPTCHAصفحه افزونه

 

 

افزونه ایرانی BT CAPTCHA

همان طور که از نام این افزونه پیدا است این افزونه ایرانی است و تمامی اعداد را به فارسی نمایش می دهد و در تصویرها از حروف الفبای فارسی استفاده می کند. این افزونه کاملا مخصوص ایرانی ها ( فارسی زبانان ) طراحی شده است . پس این افزونه هم می تواند افزونه خوبی برای ایرانی ها باشد و به طور کلی می توان روی این افزونه به عنوان افزونه ای کم حجم و ساده حساب کرد .

BT CAPTCHA

صفحه افزونه

افزونه هایی که به آن ها اشاره شد صرفا جهت ایمن سازی سایت وردپرسی شماست . ولی اگر در می خواهید به صورت حرفه ای سایت وردپرسی خود را ضد گلوله کنید این مطلب را بخوانید