افزونه DW Reactions یک افزونه لایک کردن در وردپرس است. اگر در فیسبوک دقت کرده باشید  با ارسال انواع شکل ها می توانید پست ها را لایک کنید. برای ایجاد این ویژگی در سایت تان می توانید از افزونه ی DW Reactions استفاده کنید چون شکل های مختلف، بیانگر حالت های مختلفی احساس می باشد.

افزونه را نصب کنید و بعد از فعال کردن به بخش تنظیماتبروید. تنظیماتی مشابه تصویر زیر را خواهید دید.

dw-reactions-settings-ronakweb

هر دو گزینه از بخش automatically display on the content of each post را تیک بزنید. با این کار شما آیکون و تعداد انتخاب واکنش ها را در پست ها و مطالب نشان می دهید. در بخش positions می توانید گزینه ی اول یا دوم یا هر دو را تیک بزنید یعنی؛ انتخاب با شماست که آیکون ها در بالا یا پایین مطلب نشان داده شود.

در بخشpages   با فعال کردن گزینه ی show on Homepage  نمایش در صفحه اصلی خواهد بود. با فعال کردن گزینه ی show on  Archive pages  در صفحات آرشیو نمایش داده خواهد شد. با فعال کردن گزینه ی show on  all  posts  در تمامی پست های سایت نمایش داده خواهد شد. با فعال کردن گزینه ی show on all pages در تمامی صفحات آیکون ها نشان داده خواهد شد.

برای دانلود این افزونه می توانید عبارت “DW Reactions”  را در قسمت نصب افزونه های وردپرس وارد کنید و یا این افزونه را از این صفحه دانلود کنید.