بهترین افزونه های PDF برای وردپرس

///بهترین افزونه های PDF برای وردپرس

بهترین افزونه های PDF برای وردپرس

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که مایل به استفاده از فایل های PDF درسایتتان می باشید ؟ در وردپرس گزینه ای به صورت پیش فرض برای ارسال یا دانلود فایل های PDF وجود ندارد . در این مطلب قصد داریم بهترین افزونه ها را در زمینه ی ارسال و دانلود فایل های PDF معرفی کنیم .

  1.  WP Advanced PDF

این افزونه به کاربران سایتتان اجازه می دهد مطالب و صفحات شما را به صورت فایلهای PDF دانلود کنند . با استفاده از این افزونه می توانید اجازه ی دانلود این فایل ها را به تمام مشاهده کنندگان سایت یا فقط کاربرانی که به عضویت سایت درآمده اند بدهید . همچنین می توانید از فونت و لوگوی دلخواه خود در فایل هایPDF  استفاده کنید .

wpadvancedpdf

  1. PDF & Print by BestWebSoft

همان طور که از نام افزونه پیداست امکان دانلود و پرینت فایل های PDF را به مطالب و صفحات شما اضافه می کند. می توانید عنوان سایت، عکس ها و فونت های دلخواهتان را اضافه کنید . از ویژگی های این افزونه این است که قابلیت اجرا شدن توسط کدهای کوتاه را دارد .

pdfandprint

  1. PDF Thumbnails

این افزونه تصویر کوچکی از صفحه ی اول فایل PDF شما به عنوان جلد تصویر فایل می سازد . البته این را فراموش نکنید که این افزونه فایل PDF و جلد تصویر را به صورت جداگانه می سازد و باید به صورت دستی جلد تصویر را روی فایل قرار دهید .

pdf-thumbnail

  1. DK PDF

این افزونه ی قدرتمند توسط یک دکمه به کاربران اجازه ی دانلود مطالب و صفحات سایت را در قالب فایل های PDF می دهد . به راحتی می توانید جایی را برای دکمه ی دانلود مشخص کنید . همچنین افزونه می تواند با کدهای کوتاهی که شما را به داخل فضای فایل PDF می برد اجرا شود .

dkpdf

  1. PDF Embedder

این افزونه اجازه ی قراردادن فایل های PDF را در مطالب سایت را می دهد . افزونه برای قراردادن فایل ها از جاوا اسکریپت استفاده می کند . نوار ابزاری نیز وجود دارد که به کاربران اجازه ی بزرگنمایی ، حرکت و دانلود فایل ها را می دهد .

pdfembedder

  1. WordPress PDF Light Viewer Plugin

افزونه ای مناسب برای قراردادن فایل های PDF با حجم بالا می باشد . توانایی هایی مانند بزرگنمایی ، حرکت و نمایش تمام صفحه را نیز دارا می باشد . افزونه ای که به طور کامل و جامع پاسخگوی هر سایتی هست.

lite-viewer

  1. BSK PDF Manager

این افزونه فایل های PDF شما را مدیریت می کند . ممکن است بخواهید فایل هایی را که روی سایتتان آپلود می کنید دسته بندی کنید یا آنها را به صورت لیست به نمایش در آورید ، این افزونه در خدمت شماست!

bsk-pdf-manager

نویسنده: |۱۳۹۷/۹/۶ ۱۰:۲۰:۴۱۶ آذر ۱۳۹۷|معرفی افزونه, وردپرس|فاقد دیدگاه

درباره نویسنده:

نظر شما چیست