آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که مایل به استفاده از فایل های PDF درسایتتان می باشید ؟ در وردپرس گزینه ای به صورت پیش فرض برای ارسال یا دانلود فایل های PDF وجود ندارد . در این مطلب قصد داریم بهترین افزونه ها را در زمینه ی ارسال و دانلود فایل های PDF معرفی کنیم .

  1.  WP Advanced PDF

این افزونه به کاربران سایتتان اجازه می دهد مطالب و صفحات شما را به صورت فایلهای PDF دانلود کنند . با استفاده از این افزونه می توانید اجازه ی دانلود این فایل ها را به تمام مشاهده کنندگان سایت یا فقط کاربرانی که به عضویت سایت درآمده اند بدهید . همچنین می توانید از فونت و لوگوی دلخواه خود در فایل هایPDF  استفاده کنید .

wpadvancedpdf

  1. PDF & Print by BestWebSoft

همان طور که از نام افزونه پیداست امکان دانلود و پرینت فایل های PDF را به مطالب و صفحات شما اضافه می کند. می توانید عنوان سایت، عکس ها و فونت های دلخواهتان را اضافه کنید . از ویژگی های این افزونه این است که قابلیت اجرا شدن توسط کدهای کوتاه را دارد .

pdfandprint

  1. PDF Thumbnails

این افزونه تصویر کوچکی از صفحه ی اول فایل PDF شما به عنوان جلد تصویر فایل می سازد . البته این را فراموش نکنید که این افزونه فایل PDF و جلد تصویر را به صورت جداگانه می سازد و باید به صورت دستی جلد تصویر را روی فایل قرار دهید .

pdf-thumbnail

  1. DK PDF

این افزونه ی قدرتمند توسط یک دکمه به کاربران اجازه ی دانلود مطالب و صفحات سایت را در قالب فایل های PDF می دهد . به راحتی می توانید جایی را برای دکمه ی دانلود مشخص کنید . همچنین افزونه می تواند با کدهای کوتاهی که شما را به داخل فضای فایل PDF می برد اجرا شود .

dkpdf

  1. PDF Embedder

این افزونه اجازه ی قراردادن فایل های PDF را در مطالب سایت را می دهد . افزونه برای قراردادن فایل ها از جاوا اسکریپت استفاده می کند . نوار ابزاری نیز وجود دارد که به کاربران اجازه ی بزرگنمایی ، حرکت و دانلود فایل ها را می دهد .

pdfembedder

  1. WordPress PDF Light Viewer Plugin

افزونه ای مناسب برای قراردادن فایل های PDF با حجم بالا می باشد . توانایی هایی مانند بزرگنمایی ، حرکت و نمایش تمام صفحه را نیز دارا می باشد . افزونه ای که به طور کامل و جامع پاسخگوی هر سایتی هست.

lite-viewer

  1. BSK PDF Manager

این افزونه فایل های PDF شما را مدیریت می کند . ممکن است بخواهید فایل هایی را که روی سایتتان آپلود می کنید دسته بندی کنید یا آنها را به صورت لیست به نمایش در آورید ، این افزونه در خدمت شماست!

bsk-pdf-manager