سلام. امروز قصد داریم برای شما ۴ افزونه مفید و کاربردی در زمینه “نمایش پست های اخیر در وردپرس” را معرفی کنیم. امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

۱- افزونه WP Latest Posts

a

افزونه WP Latest Posts یک افزونه قدرتمند و کاربری می باشد که محتواهای اخیر شما را از دسته بندی ها، برچسب ها و صفحات مختلف را در محتوای سایت شما و یا به صورت ویجت در سایدبار نمایش می دهد. جهت دانلود این افزونه، از مخزن وردپرس کلیک کنید.

۲- افزونه Recent Posts Widget Extended

b

به کمک این افزونه قادر خواهید بود نوشته های اخیر را از طریق استفاده از شورت کد (shortcode ) و یا ویجت(widget ) همراه با تصویر بند انگشتی(thumbnails) و یا به صورت فقط متن و یا … نمایش دهید. این افزونه قدرتمند که بیش از ۱۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است از متن و html در قبل و بعد از پست ها حمایت می کند. جهت دانلود افزونه و آشنایی بیشتر با امکانات آن به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه نمایید.

۳- افزونه Advanced Recent Posts

c

به کمک این افزونه می توانید با استفاده از ویجت یا shortcode پست های اخیر سایت خود را در سایدبار یا نوشته ها و حتی پوسته نمایش دهید. با مراجعه به صفحه افزونه در مخزن وردپرس می توانید این افزونه را دانلود نمایید.

۴- افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails

d

افزونه ای دیگر جهت نمایش پست های اخیر وب سایت های وردپرسی. به ادعای سازندگان این افزون، در این افزونه خبری از تنظیمات پیچیده و سردرگم کننده نیست! جهت دانلود این افزونه از مخزن وردپرس کلیک کنید.