افزونه های بسیار زیادی برای فرم ورود و عضویت داخل سایت وجود دارد که یکی از بهترین آنها افزونه Theme my login  می باشد که درباره ی ساخت فرم و راهنمای کار با آن بحث می کنیم.

افزونه Theme my Login

این افزونه فرم ثبت نام و فرم ورود سفارشی شده ای را برای کاربران ورد پرسی ایجاد میکند.

برای نصب این افزونه وارد بخش مدیریتی (پنل) ورد پرس شوید و در قسمت افزونه ها ، افزونه مورد نظر را بارگذاری و نصب کنید و بعد از انجام مراحل نصب افزونه را فعال کنید و بعد از فعال سازی افزونه در قسمت پایینی منوی کاربری گزینه ی TML را مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی این گزینه می توانید وارد بخش تنظیمات این افزونه شوید که در عکس زیر قابل مشاهده می باشد.

wordpresssssssss

۱) این قسمت مربوط به تنظیمات اصلی افزونه می باشد و با کلیک بر روی این افزونه مشخص می کنید که این افزونه برای شما فعال شود و فعالیتش را در سایت ادامه دهد.

۲) این قسمت برای این می باشد که می توانید  به غیر از نام کاربری و رمز عبور ، آدرس ایمیل هم برای این فرم انتخاب کنید و در صورت تمایل این گزینه را انتخاب کنید.

۳) در این قسمت یک سری تنظیمات اضافی را مشاهده خواهید کرد که در عکس زیر درباره ی استفاده از آن توضیحاتی داده شده است.

wordpres2

۱) در این قسمت می توانید باکس فرم جست و جوی خود را به حالت AJAX در بیاورید.( AJAX ترکیبی نامتقارن از جاوا اسکریپت و XML میباشد که در هنگام اعمال تغییرات کل صفحه Refresh  نمی شود و قسمتی که تغییر کرده Refresh  می شود.)

۲) این گزینه مرتبط با بخش فعال سازی ایمیل می باشد. اگر بخواهید این بخش را انتخاب کنید  باید حتما تنظیمات مربوط به قسمت دوم ( در قسمت general)  انتخاب و آدرس ایمیل خودتان رو ثبت کنید.

۳) این قسمت مربوط به انتخاب پسورد سفارشی می باشد.

۴) با کلیک بر روی این گزینه ، کاربرانی که وارد سایت می شوند می توانید مشخص کنید که بر حسب تمایل شما به هر قسمتی که بخواهید انتقال داده شوند.

۵) در این قسمت می توانید  لینک خاصی را برای کاربران خود فعال کنید.

۶) در این قسمت می توانید کد CAPTCHA  را برای سایت خود تعریف کنید.

۷) این قسمت مربوط به تنظیمات امنیت صفحه ورود به سایت می باشد.

۸)  این قسمت مربوط به نمایش پروفایلی از قالب می باشد.

۹) این قسمت مربوط به صفحه کنترل کاربر است.

۱۰) با کلیک بر روی این گزینه تغییرات خود را اعمال کنید.

برای دانلود این افزونه کلیک کنید.