با افزونه Author Avatars نویسنده های سایت خود را نمایش دهید

برای وب سایت هایی که چندین نویسنده دارند، شاید بهتر باشد که قسمتی برای نمایش نویسندگان خود داشته باشند تا مخاطبان با تحریریه آن سایت بیشتر آشنا شوند. برای انجام این کار در وردپرس شما می توانید از افزونه Author Avatars List استفاده کنید.

نمایش لیست نویسندگان با ابزارک

یکی از روش های ساده برای نمایش لیست نویسندگان سایت استفاده از ابزارک مخصوص به این افزونه است. پس از اینکه افزونه را بر روی سایت خود فعال کنید، ابزارک این افزونه به وب سایت تان افزوده خواهد شد که با استفاده از آن می توانید به راحتی لیست نویسندگان سایت خود را به قسمت هایی که از پوسته ها که ابزارک ها پشتیبانی می کند، اضافه کنید.

نمایش لیست نویسندگان با شورت کد

اگر بخواهید این لیست را در جایی دیگر از سایت خود نمایش دهید، که آن ناحیه از ابزارک ها پشتیبانی نمی کند، می توانید از شورت کد [[authoravatars]] استفاده کنید. البته این کد به تنهایی خروجی مناسبی ندارد و بهتر است از پارامترهای تکمیل کننده آن همانند نمونه زیر استفاده کنید:

[authoravatars avatar_size=80 link_to_authorpage=true show_name=true show_biography=true]

البته اگر بخواهید از این لیست در نوشته ها و برگه ها استفاده کنید، پس از نصب افزونه دکمه ای به ویرایشگر وردپرس اضافه می شود که این کار را راحت‌تر می کند.

لینک افزونه در مخزن وردپرس

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

از زمانی که اولین سایت خودم رو با وردپرس راه اندازی کردم به این سیستم مدیریت محتوا علاقه مند شدم و برای راه اندازی اکثر سایت ها از اون استفاده کردم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *