با افزونه Author Avatars نویسنده های سایت خود را نمایش دهید

/, معرفی افزونه, وردپرس/با افزونه Author Avatars نویسنده های سایت خود را نمایش دهید

با افزونه Author Avatars نویسنده های سایت خود را نمایش دهید

برای وب سایت هایی که چندین نویسنده دارند، شاید بهتر باشد که قسمتی برای نمایش نویسندگان خود داشته باشند تا مخاطبان با تحریریه آن سایت بیشتر آشنا شوند. برای انجام این کار در وردپرس شما می توانید از افزونه Author Avatars List استفاده کنید.

نمایش لیست نویسندگان با ابزارک

یکی از روش های ساده برای نمایش لیست نویسندگان سایت استفاده از ابزارک مخصوص به این افزونه است. پس از اینکه افزونه را بر روی سایت خود فعال کنید، ابزارک این افزونه به وب سایت تان افزوده خواهد شد که با استفاده از آن می توانید به راحتی لیست نویسندگان سایت خود را به قسمت هایی که از پوسته ها که ابزارک ها پشتیبانی می کند، اضافه کنید.

نمایش لیست نویسندگان با شورت کد

اگر بخواهید این لیست را در جایی دیگر از سایت خود نمایش دهید، که آن ناحیه از ابزارک ها پشتیبانی نمی کند، می توانید از شورت کد [[authoravatars]] استفاده کنید. البته این کد به تنهایی خروجی مناسبی ندارد و بهتر است از پارامترهای تکمیل کننده آن همانند نمونه زیر استفاده کنید:

[authoravatars avatar_size=80 link_to_authorpage=true show_name=true show_biography=true]

البته اگر بخواهید از این لیست در نوشته ها و برگه ها استفاده کنید، پس از نصب افزونه دکمه ای به ویرایشگر وردپرس اضافه می شود که این کار را راحت‌تر می کند.

لینک افزونه در مخزن وردپرس

نویسنده: |۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۵:۵۸:۳۷۳۰ دی ۱۳۹۷|سئو, معرفی افزونه, وردپرس|فاقد دیدگاه

درباره نویسنده:

از زمانی که اولین سایت خودم رو با وردپرس راه اندازی کردم به این سیستم مدیریت محتوا علاقه مند شدم و برای راه اندازی اکثر سایت ها از اون استفاده کردم.

نظر شما چیست