آیا می خواهید بازدید سایت وردپرسی خود را افزایش دهید؟ بدین منظور افزونه هایی وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها به این مهم دست یابید. در این مقاله از راهنمای وردپرس شما را با ۵ مورد از آنها آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

۱- Yoast SEO

اولین راه برای افزایش بازدید سایت، جذب ترافیک از موتورهای جستجو است. به این منظور افزونه سئو Yoast یکی از بهترین افزونه ها برای بهینه سازی سایت های وردپرسی است که با کمک آن می توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

۲- WordPress Popular Posts

این افزونه بهترین مطالب سایت شما را برای بازه های زمانی خاص را نشان می دهد که باعث جلب توجه بازدید کننده ها شده و موجب افزایش بازدیدهای داخلی می شود. در حقیقت با این کار می توانید Bounce Rate (نرخ خروج) از سایت خود را کاهش دهید.

۳- OptinMonster

احتمالا می دانید که ۷۰% بازدید کننده ها دیگر به آن وب سایت باز نمی گردند، برای همین لازم است تا با استفاده از روشی آنها را دوباره به سایت خود بازگرداند و چه راهی بهتر از ایمیل؟

این افزونه به سایت وردپرسی شما امکان عضویت ایمیلی را اضافه می کند و می توانید با استفاده از آنها ارتباط خود را با بازدید کنندگان حفظ کنید.

۴- Subscribe to Comments Reloaded

این افزونه امکان عضویت برای دیدگاه های پست ها را فراهم می کند. در واقع با عضویت در دیدگاه ها، افراد از دیدگاه های جدیدی که برای آن نوشته ثبت شوند، از طریق ایمیل با خبر خواهند شد. این افزونه می تواند در بازگشت مجدد افراد به وب سایت‌تان کمک فراوانی کند.

۵- Inline Related Posts

این افزونه در داخل متن نوشته ها لینکی به سایر نوشته های مرتبط ایجاد می کند که برای لینک سازی داخلی و افزایش بازدیدها می تواند موثر باشد. این افزونه موجب افزایش بازدید از صفحات و زمان حضور در سایت خواهد شد.