در این مطلب بخش تنظیمات عمومی افزونه All In One Seo Pack را با هم مرور می کنیم .

به تصویر زیر نگاه کنید و سپس توضیحات هر بخش ، در زیر تصویر را بخوانید .

1

۱- 

چنانچه از این افزونه لذت برده اید و برای شما کاربردی بوده است ، توسط این گزینه می توانید کمک های مالی خود را به توسعه دهنده (گان) افزونه بپردازید .

۲- آدرس های URL استاندارد 

این گزینه به صورت پیش فرض انتخاب شده است .

آدرس های URL استاندارد باعث می شوند که ربات های گوگل آدرس های URL مشابه را به عنوان محتوای تکراری در نظر نگیرد و از جریمه شدن سایت شما برای محتوای تکراری توسط موتور جستجوی گوگل جلوگیری می کند .

به خاطر داشته باشید که با تیک زدن این گزینه ، شما قواعد و قوانین موتور جستجوی گوگل را رعایت می کنید .

۳- No Pagination for Canonical URLs

این گزینه برای کاربرانی که می خواهند صفحه بندی را از آدرس های URL استاندارد سایت وردپرس خود حذف کنند ، ایجاد شده است .

به صورت پیش فرض آدرس های URL استاندارد به صورت https://mydomain.com/page/2 هستند که با فعال کردن این گزینه قسمت /page/2    از آدرس ها حذف می شود .

۴- Enable Custom Canonical URLs

اگر این گزینه را فعال کنید یک فیلد جدید در باکس یا جعبه افزونه All In One Seo Pack در صفحه افزودن/ویرایش  نوشته ها یا برگه های سایت وردپرس شما اضافه می شود که بوسیله آن می توانید یک آدرس URL استاندارد را برای آن نوشته یا برگه را تنظیم کنید .

۵- Set Protocol For Canonical URLs

این گزینه برای تعیین نوع پروتکل مورد استفاده در سورس کد شما بکار می رود . اگر حالت Auto یا اتوماتیک را انتخاب کنید ، All In One Seo Pack از تابع get_permalink()   وردپرس استفاده خواهد کرد . این تابع مقدار خود را از فایل wp-config.php می خواند . 

۶- 

این گزینه به صورت پیش فرض غیرفعال است . ممکن است شما به علت تداخل یک قالب یا افزونه با All In One Seo Pack نیاز داشته باشید که این گزینه را فعال کنید

۷-

این گزینه برای کاربرانی که نمی خواهند افزونه All In One Seo Pack خروجی نشانه گذاری شده برای Schema.org تولید کند ، ایجاد شده است .

توسعه دهندگان افزونه All In One Seo Pack   رفته رفته پشتیبانی بیشتری از Schema.org را ارائه خواهند داد ، زیرا این نشانه گذاری اطلاعاتی درباره وب سایت را در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد .

اگرچه ممکن است شما بعد از ارزیابی سایت خود با سایت هایی مانند GTMetrix  یا W3C خطاهایی را درباره این نشانه گذاری را مشاهده کنید ، اما جای هیچ نگرانی نیست و با خیال راحت می توانید این خطاها را نادیده بگیرید . چون به عملکرد سایت و سئوی آن هیچ لطمه ای وارد نخواهند کرد .

این گزینه به علت مزایای استفاده از Schema.org به صورت پیش فرض فعال می باشد .

۸- 

این گزینه تنها برای ثبت رویدادهای داخلی افزونه All In One Seo Pack در نظر گرفته شده است و هدف اصلی از ایجاد آن ارائه فایل لاگ یا گزارش ایجاد شده توسط افزونه برای ارائه به تیم پشتیبانی جهت رفع مشکلات احتمالی کاربران استفاده کننده می باشد .