تنظیمات تب محصولات – بخش همگانی

واحد وزن : با این گزینه می توانید واحدی که محصولات سایت شما بر اساس آن اندازه گیری می شوند را انتخاب کنید . پیش فرض کیلوگرم است و می توانید آن را تغییر دهید .

نکته : اگر می خواهید محصولات مجازی مانند فایل و پروژه را در وب سایت خود بفروشید ، این گزینه و گزینه بعدی کارایی خاصی نخواهند داشت .

واحد اندازه گیری : این گزینه هم مشابه گزینه قبل یک واحد اندازه گیری برای محصولات فروشگاه وردپرس شماست ، البته برای اندازه محصول .

فعال کردن امتیاز در دیدگاه ها : با تیک دار کردن یا فعال کردن این گزینه در هنگام درج دیدگاه یا نظر برای یک محصول ، امکان امتیازدهی به محصول نیز فراهم است . در برخی وب سایت ها این قسمت به صورت ستاره و در برخی دیگر به صورت عدد می باشد .

برای ارسال دیدگاه می بایست رای دهید : با فعال کردن این گزینه ثبت امتیاز برای محصول در هنگام ارسال نظر یا دیدگاه الزامی است .

نمایش برچسب ” مالک تایید شده ” برای دیدگاه های مشتری : با فعال کردن این گزینه ، چنانچه کاربری که درباره محصول دیدگاه ارسال کرده است ، آن را محصول را خریداری کرده باشد ، متنی مبنی بر اینکه این کاربر کالا را خریداری کرده است ، نمایش داده می شود .

اجازه به ارسال نقد و بررسی ( دیدگاه ) تنها برای مالکین تایید شده (خریدار) : با فعال کردن این گزینه ارسال دیدگاه برای محصولات فقط برای کاربرانی که محصولات را خریداری کرده اند ، امکانپذیر خواهد بود .

woocommerce-installation-5