در این مقاله میخواهیم “۵ افزونه برای ایجاد صفحه “در دست تعمیر” در وردپرس” به معرفی تعدادی افزونه کارآمد بپردازیم :

همه ما برای ارتقای وبسایت با تغییر قالب و تغییرات این چنینی رو به رو هستیم. اما آیا درست است در هنگام تغییرات، کاربران بتوانند سایت شما را مشاهده کنند!؟
مسلما پاسخ منفی است. این موضوع نه برای شما جالب است و نه برای کاربران شما؛ چرا که در زمانی که شما در حال تغییر سایت هستید، هر بخش از سایت به هم می ریزد و هر لحظه در حین تغییر است، این از نگاه کاربر مورد قبول نیست . برای همین وبسایت ها در این مواقع از صفحاتی با نام “در دست تعمیر” و یا “به زودی” استفاده می کنند.

حال در این پست هم قرار است تعدادی از بهترین افزونه های در دست تعمیر را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. پس در ادامه با راهنمای وردپرس همراه باشید.

Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

comming-soon-1

این افزونه امکان ایجاد یک صفحه ی در دست تعمیر با کیفیت بالا و تنظیمات بسیار راحت را در اختیار شما قرار خواهد داد. این افزونه به راحتی با هر قالبی هماهنگ می شود و سازگاری بسیار بالایی نیز دارد. شما به راحتی با نصب و فعال سازی افزونه می توانید عنوان آن را در پنل ادمین در قسمت منو، عنوان افزونه را ملاحظه کنید و به تنظیم کردن آن بپردازید.

صفحه افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode در مخزن وردپرس

Maintenance

comming-soon-2

این افزونه نیز قابلیت های جالبی برای ایجاد صفحه ی در دست تعمیر دارد. شما با کمک آن می توانید به راحتی در هنگام تغییر، سایت را مخفی کنید و با تنظیم کردن آن صفحه ی خوبی برای صفحه ی در دست تعمیر بسازید. در این صفحه می توانید جملات خود را وارد کرده و لوگوی سایت و تصویر دلخواه را قرار دهید. برای استفاده از این افزونه و شخصی سازی آن نیز فقط کافیست پس از فعال سازی بر روی گزینه ی Maintenance در پنل ادمین وردپرس کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات آن شوید.

صفحه افزونه Maintenance در مخزن وردپرس

EZP Coming Soon Page

comming-soon-3

افزونه ی دیگری که برای شما در نظر گرفتیم افزونه ای با عنوان EZP coming soon page می باشد که قابلیت های بسیاری دارد. شما با نصب این افزونه هم سایت خود را به حالت تعمیر برده و هم می توانید کاربران را ثبت نام کنید و ایمیل آنها را دریافت نمایید تا به آنها اعلام کنید سایت شما از چه زمانی رو نمایی خواهد شد. برای استفاده از این افزونه فقط کافی است آن را نصب و فعال سازی کنید!

صفحه افزونه EZP Coming Soon Page در مخزن وردپرس

Ultimate Coming Soon Page

comming-soon-4

این افزونه نیز همانند افزونه ی قبلی با ایجاد امکاناتی، به شما امکان ثبت ایمیل کاربران را خواهد داد. همچنین شما می توانید آن را تنظیم کرده و اطلاعات خود را وارد نمایید. فقط کافی است افزونه را نصب و فعال کنید و سپس از بخش تنظیمات به گزینه مربوط به افزونه مراجعه نمایید.

صفحه افزونه Ultimate Coming Soon Page در مخزن وردپرس

WP Maintenance Mode

comming-soon-5

و آخرین افزونه، افزونه ای است که قابلیت شخصی سازی خوبی دارد و در عین حال ساده است. همچنین شما می توانید با کمک آن روز شمار و شبکه های اجتماعی را اضافه کنید! برای هر کاربری خیلی جالب است که بداند سایت تا چه زمانی در این حالت قرار دارد پس اگر می خواهید به کاربران خود این امکان را دهید پیشنهاد می کنیم حتما از این افزونه استفاده نمایید.

صفحه افزونه WP Maintenance Mode در مخزن وردپرس